Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DE-MK Gépészmérnök hallgató...

Logout99 kérdése:

DE-MK Gépészmérnök hallgató (k), vagy végzett hallgató (k) véleményére lennék kíváncsi!?

Figyelt kérdés
Melyik tantárgy volt neked/nektek a legnehezebb, miről érdemes lehetőség szerint már egy/félévvel előtte tájékozódni,tanulni, illetve miből lehetne egy kis előkészítő tudást megszerezni! Akár könyvajánlást is szívesen "meghallgatok" , vagy akármilyen alternatívát az előzetes felkészülésről! Kíváncsi lennék még arra hogy ki mennyire bánta/ nem bánta meg hogy ezt a szakot választotta, mennyire keresik munkaerő piacon, és hogy nagyjából milyen a fizetése egy gépészmérnöknek... Tudom hogy változó,cégfüggő ..stb, de én csak egy átlag minimális fizetésre lennék kíváncsi, hogy mire lehet számítani! Előre is köszi a segítséget!!!!

2013. szept. 19. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a debreceni egyetem műszaki karát válaszd, jót még nem hallottam róla. Ha van lehetőséged, inkább BME vagy ME. Ismerek olyan gépészmérnök hallgatót, aki debreceni és Miskolcra jár egyetemre, szerinted?:) Hátrányban lehetsz emiatt, főleg, hogy ilyen komolyan veszed. Egy volt osztálytársam Debrecenben van műszaki karon matek kettessel például..Könyvajánlás..én nem ott tanulok, de gépészmérnököt végzek, első félévem. Hm..Tisza Miklós (egyébként a professzorom) könyve, Az anyagtudomány alapjai című könyv biztos hasznos lehet.
2013. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!