Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik emelt szintű töri érettsé...

Akik emelt szintű töri érettségit tettek! Hogyan sikerült? Szóbelin milyen tételeket húztatok?

Figyelt kérdés

Leginkább személyes tapasztalatokra lennék, kíváncsi. Természetesen olvastam az ezzel kapcsolatos tudni valókat, de én most az érettségizettek véleményére lennék kíváncsi.

Örültetek a tételnek, amit kihúztatok? Mi volt az? Hány százalékot értetek el?



2013. szept. 20. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
82% lett az egész, szóbelin a Holokauszt Mo.-n című tételt húztam, azon meg is lett a 60 pont, szóval marhára örültem neki, bár a Kádár-rendszert szerettem volna, de természetesen nem cserélném el. :P
2013. szept. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%, szóbelin Bethlen István politikája
2013. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nagyon örültem az általam húzott tételnek, ami a XX. század gazdasága volt, azon belül pedig a Rákosi-korszak gazdasága. Ez egy rendkívül hálás téma, szépen levezethető és nagyon díjazták, hogy a rokonvonásokat a sztálini Szovjetunióval külön kiemeltem.

Végül 94%-ot értem el. :)

2013. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83% lett az írásbeli, 77% a szóbeli, kompletten 81%. Szóbelin egy Napóleonnal kapcsolatos tételt húztam, már régen volt nem emlékszem konkrétan mit.
2013. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85% lett. Hülye téma volt, a szlovák és magyar nemzeti ébredés a reformkorban, valamint a nyelvújítás.
2015. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!