Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25. -én kezdem a szóbeli...

25. -én kezdem a szóbeli érettségit. Nem sokat tanultam eddig rá, szerintetek lehetséges még hogy megtanulom a tételeket? Vagy képtelenség?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 06:54
 1/8 anonim válasza:

Hát ezzel én is igy vagyok... kevesebb mint két hét mulva érettségi. De sztem ha folyamatosan napi (kb) 5 óra hosszát eltöltesz ezzel (persze nem folyamatosan) és ha nem is sikerül mindet megtanulni, akkor is tudsz valamit. Még az is joo, ha mindennap elolvasod a tételeket és hozzá tudsz szólni a témához... vagy, elkezded tanulni a legkönnyebb tételektől a legnehezebbig, így több tételt tudsz megtanulni, és ha szerencséd van, akkor kihuzod az egyiket, de mindenképp egyszer olvasgasd át a többit is...

én ezt ajánlom. Ha igy csinálod, akkor nem valószínű, hogy póttételt húzz, vagy hogy megbukj :/

De sok sikert, és a legjobbakat! :)

2013. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig simán megtanulod. Nekem korábban lesznek 18-án, és 5 napom lesz 60 tételre, amiből kb. 30-at tudok nagyjából.
2013. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönööm a bíztatást :))
2013. jún. 8. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, két hét rengeteg idő simán megtanulod. Te ismered a képességeidet, oszd be aszerint. A legésszerűbb folyamatosan tanulni...ez az ami nekem nem megy. Meg még előtte emelt szóbeli. Úgyhogy kb. egy hetem lesz 61 tételre. De még az is bőven elég szerintem:
2013. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 18.-án érettségizek. 100 tételem van. Tudok 15-öt. Szted? Majd most a héten nekiállok tanulni úgy csinálom ahogy az első válaszoló mondta. 2 hét bőven sok idő, simán megtudod őket tanulni, csak állj neki mert tanulsz-tanulsz, és hopp, holnap szóbeli.
2013. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De sztem ha folyamatosan napi (kb) 5 óra hosszát eltöltesz ezzel (persze nem folyamatosan) " Ezzel tisztában vagy, hogy 1 mondaton belül ellentmondasz magadnak.


Én 18.-án szóbelizek és seholse tartok. Infoból kb. 3-4 tétel van amivel 4 napja küzdök. Töri 2 tétel amivel 2 hete küzdök. Magyarból filmeket nézek. Nyelvtan.. hát reménykedek, hogy kitudom tölteni azt a 3 percet. Angol meg nem probléma szerintem

2013. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 nap alatt akartam 75-öt, nem igazán jött össze.
2013. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgy értettem kedves 5-ös, hogy nem leülsz reggel 8-kor és 1-kor végzel, hanem tartasz közben pihenőt. Na mindegy...
2013. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!