Szerintetek akkor hogyan lehetnék ilyen rendőr féle?

Figyelt kérdés
az a helyzet , hogy egész életemben nyomozó szerettem volna lenni de az adottságaim ezt nem engedik meg . De mindenképpen a bűnügyben szeretnék dolgozni ,most kezdtem el nézni a tv ben ,, A Mentalista '' című sorozatot és az olyan meló lenne nekem a legjobb , ahol ott lehetek a nyomozásokon de nem lehetek nyomozo sajnos , szerintetek milyen iskolákba kellene továbbtanulnom ? ( most 8.os vagyok és 14/F
2013. szept. 23. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A fizikai adottságok azért vannak hogy formáljuk fejlesszük tovább. Filmből kérlek ne indulj ki, az csak a filmben van. Ha rendőr szeretnél lenni akkor érdemes rendészeti szakközépbe menni, de kezdhetsz egy sima gimi vagy sima szakközépben.
2013. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak az a baj , hogy a szem problémát nem bírom formázni , de a kérdés adott mert nagyon szeretném megkeresni rá a választ
2013. szept. 23. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

szemprobléma?

ember leirtam mindent

[link]

2013. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!