Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon szeretem a lovakat,...

Nagyon szeretem a lovakat, imádok lovagolni, és imádok a lovak közvetlen közelében tartózkodni. Egy igazi lóbolond vagyok. Biztos vagyok benne már most, hogy felnőtt koromban is a lovakkal szeretnék foglalkozni. Ti milyen lovas munkákat ismertek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lovasoktató, ménesvezető
2013. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TündésMia válasza:
Szia! Attól függ milyen stílusú munkát szeretnél. Ha csak lovakkal szeretnél dolgozni, lehetsz akár zsoké, istálló vezető... Ha pedig lovakkal és emberekkel egyszerre akkor lehetsz edző, vagy lovas terapeuta. A legutóbbihoz kicsit sokat kell tanulni és elhivatottság is kell hozzá, de ha ez mind megvan akkor ez lehet álmaid munkája. Bármihez is kezdesz sok sikert és sok örömet kívánok hozzá.
2013. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)) 2.válaszoló: köszi,én is remélem,hogy sikerülni fog amit eltervezek:)
2013. okt. 1. 16:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Lovasoktató:vannak olyan fősulik, amik 8. után vesznek fel embereket?
2013. nov. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!