Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Holnap odaadom az igazgatónak...

Holnap odaadom az igazgatónak a magántanulói kérvényt. Beilleszkedési problémáim vannak, és nagyon rosszul érzem magam az iskolában, szorongok és folyton kedvetlen vagyok. Ezt így elfogadják, vagy kell hozzá egy pszichológus szakvéleménye?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 14:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Vagy csak szimplán nem akarsz iskolába járni:)
2013. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, ez azért komolyabb...
2013. szept. 25. 15:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát add be aztán majd valamit mondnak, hogy még

kell-e nekik hozzá szakvélemény is

2013. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vagy keresd meg a suli pszichológust

Vele is beszélhetnél (már ha van az iskolában ilyen

suli pszichológus)

2013. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne égesd magadat. Lehetsz magán tanuló. Ehhez jogod van.


Ha pedig meg kell indokolni akkor találjatok ki valami ártalmatlan hülyeséget, de ne pszichés problémára hivatkozzatok...Abból később még bajod lehet.

2013. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az persze nem mind1 hogy hány éves vagy?


Mert ha 16 éven aluli akkor nem biztos

2013. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz sulit?Szerinted jobb lesz egész nap otthon ülni?Én még a helyedben ezt még meggondolnám.
2013. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá. Ameddig eljársz vizsgázni, és a szüleid hozzájárulnak, addig lehetsz magántauló.
2014. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ez nem igaz. Nekem anno 14 évesen kellett szakvélemény. Nem tudom, hogy most (6 évvel később) mi a menete, de szerintem csak úgy nem lehet valaki magántanuló, főleg nem, ha még kiskorú az illető.
2014. nov. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha a szülő gondoskodik a taníttatásáról, akkor nem kell. Nem mindenki lelki bajok miatt magántanuló, van aki csak kinn lakik a tajgán és nem tud bejárni vagy hasonló.
2014. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!