Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikre érdemesebb menni,...

Melyikre érdemesebb menni, melyik keres jobban (többi lent)?

Figyelt kérdés
A biológus és a pszichológus között vacilálok esetleg természetfotós, nem tudom eldönteni melyik legyek, s melyik keres jobban, hol több a munkalehetőség, elsődlegesen külföldre mennék ki dolgozni. Valamint melyikhez milyen egyetem lenne az ideális...

2013. szept. 7. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológia nagyon túltelített, nehéz vele elhelyezkedni, és nem lehet sokat keresni vele. Ha itthon tanulod, esélyed sincs külföldön később.
2013. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biológusként mindenképp könnyebben helyezkednél el, bár abból nem lehet annyit profitálni, mint mondjuk pszichológusként (csak extrém ritka esetben). Meg persze az sem mindegy, hogy milyen biológus. Amúgy ég és föld a két szak, nem is értem miért pont ez a kettő. Pl. megérteném ha kémia és biológia szak között vacilálnál, vagy pszichológus vs szociológus között. Gondolkodj még rajta h mi érdekel igazán.
2013. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
természetfotós mint megélhetési lehetőség? atyaég...az egy HOBBI, nem pedig hivatás. Ne álmodozz, hanem dönts, ez nem játék meg barbivilág, egész további életedről van szó.És az élet elég kemény manapság.
2013. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi?Attól, hogy itthon nem lehet belőle megélni, még komoly hivatás.Tudást, kitartást, szakértelmet és rengeteg befektetett pénzt, energiát igényel!
2013. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!