Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Holnap odaadom az igazgatónak...

Holnap odaadom az igazgatónak a magántanulói kérvényt. Beilleszkedési problémáim vannak, és nagyon rosszul érzem magam az iskolában, szorongok és folyton kedvetlen vagyok. Ezt így elfogadják, vagy kell hozzá egy pszichológus szakvéleménye?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 14:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

Persze, "ha tajgán lakik", de szerintem a kérdező nem.

A legjobb amit tudok mondani, hogy menj be, vagy hívd fel a sulit és kérdezd meg.

2014. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

De nem hiszem, hogy az lenne a legjobb megoldás erre a problémára, hogy magántanuló leszel. Ezzel csak megfutamodsz előle. Ez az én véleményem. Mai fejemmel biztos nem "mentem volna" magántanulónak! Nem hogy jobb nem lett, de rosszabb annál inkább! Ezzel csak úgymond azt bizonyítod önmagadnak, hogy nem kell szembenézned ezzel a problémával, mert van könnyebbik út. Sajnos vagy nem sajnos, nem lehetsz örök életedig magántanuló, el kell majd kezdened dolgozni. Hogy fog az menni, ha iskolába nem sikerül(t) eljárnod, magántanuló leszel és utána teljesen kiesel a társadalmi szférából?

Velem ez történt. Persze minden ember más, és máshogy éli meg a dolgokat, de ha jobban belegondolsz, azzal, hogy magántanuló akarsz lenni, el akarod magad barikádozni "másoktól". Remélem sikerül megoldanod a problémád, és nem lesz "muszáj" magántanulónak lenned.

Szerintem igenis fontos szerepe van az iskolának az ember életében. Megtanít sok dologra. (Itt nem a tantárgyakra célzok)

2014. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!