Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemek, főiskolák...

Milyen egyetemek, főiskolák vannak, ahol a csecsemő-és kisgyermeknevelő OKJ beleszámít és plussz pontot jelent?

Figyelt kérdés
Elvégeztem ezt érettségi után.(2 éves) Most itt vagyok 21 évesen, nyáron júniusban végeztem és azóta se találtam vele munkát. Pedig rengeteg helyen érdeklődtem, Győrtől távolabbi helyeken is. Tudom, hogy Pesten nagyon sok ilyen végzettségű embert keresnek, de nem tudnám megoldani a mindennapi hazautazást, albérletre pedig nincs pénzem. Azóta itthon vagyok és már nagyon elegem van a semmittevésből. Nincsenek céljaim, így nagyon nehéz eldöntenem mit kezdjek magammal. Okt.31.-én lejár az eü biztosításom, elesek a diákbérlettől, mindentől. Eddig kellene munkát találnom, ami nem egyszerű. Gondolkodtam egyetemen, de nem tudom hol számít plussz pontnak ez a OKJ. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2013. okt. 6. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedagógus képzési területen fogsz érte plusz pontot kapni.
2013. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!