Szakács vagy rendőr?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy jövőre érettségizem és nem tudom eldönteni hogy milyen szakon folytassam a tanulmányaimat,főzni 8éves korom óta tudok(konyhai segédletek,félreértés ne essék) és nagyon szeretek is főzni,sütni az ízeket,örömet adni másnak azzal hogy főzök neki,de a rendészet is nagyon érdekel,főleg hogy a fizikai képességemmel abszolút nincsen baj futó voltam,kondizok rendszeresen.(Úgy hallottam vendéglátásból jobban meg lehet élni mint rendőrként)szóval melyik pályát lenne érdemesebb megcéloznom?(a családban nem egy szakács van ha ez számít) A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!(18/F)

2013. okt. 6. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a szakács szakmát és ha mégsem jön be még mindig elmehetsz rendőrnek. Fordítva viszont nehezebb mert bizonyos évet szolgálnod kell, vagy vissza kell fizetni nagyon sok pénzt. Főleg ha van szakács ismerősöd valami jó helyen akkor mindenképpen azt érdemes. Nem tudom hogy rendőrnél a tisztire gondoltál e, de ha csak a rendőrszakközépre akkor mindenképp inkább szakács.
2013. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! utána néztem és tényleg érdemesebb először mert ahogy mondtad fizetni kell vagy szolgálni.Igen rendőrtisztire gondoltam,de mivel sok szakács van ezért ha gyenge lennék belőle még akkor is lenne aki segítsen :) most vagyok szakközép szakon és jövőre szakmunkást tervezek :)
2013. okt. 6. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy megpróbálhatod a turizmus és vendéglátás szakot is egyetemen. Ezzel is lehetsz szakács de ezzel feljebb is kerülhetsz a ranglétrán, később akár te vezetheted az éttermet stb ha szerencséd van.
2013. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik de sajnos egy egyetemet nem engedhetek meg magamnak :\
2013. okt. 6. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A tervezett rendőrtiszti(te írtad hogy ezt tervezted) is egyetem!
2013. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor marad a szakács :)
2013. okt. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!