Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosisok! Van olyan ismerősöt...

Orvosisok! Van olyan ismerősötök aki a 6 év után nem rezidensre hanem PhD-ra ment?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2013. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van.
2013. okt. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van. Több is.
2013. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nehéz bekerülni a PhD-ra?
2013. okt. 21. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is PhD-ra mentem, nálunk (PTE ÁOK) a következő a pontozási rendszer:

[link]


A ponthatár az elmúlt években 21-25 között változott, ez alapján nagyjából meg lehet becsülni, hogy mi kell hozzá. A nemzetközi cikk (még ha társszerzős is) nagyon sokat tud rajta dobni. A többi egyetemen sajnos nem tudom, hogyan van.

2013. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy a linkelt pdf-ben a hozott pontok szerepelnek, ehhez még hozzájön a szóbeli, ahol max. 15-öt lehet kapni (de általában mindenki 10 fölött kap, így végső soron a hozott pontok alapján dől el a dolog). A szóbelivel együtt volt 21-26 között a ponthatár az elmúlt években, tehát pl. 15 hozott pont már valószínűleg biztosan elég.
2013. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!