Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség a továbbtanulást...

Segítség a továbbtanulást illetően?

Figyelt kérdés
Szeretem a biológiát és szeretném folytatni a tanulmányaimat(fősulin).(Eddig van egy szakmám, és ebben a tanévben érettségizni fogok) Ha ezen a szakon helyezkedek el, milyen lehetőségek állnak előttem?
2013. okt. 21. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Biológusként kevés a lehetőség, leginkább csak kutatás. Hasonló terület talán a gyógyszerész lehet, akinek azért sokkal jobbak az esélyei, bár ez a szak nagyon nehéz a kémia miatt.
2013. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát azért elég sok dologhoz kapcsolódik a biológia... környezetmérnöki dolgok, mikroorganizmusokra alapozó ipari és mezőgazdasági folyamatok, egészségvédelem, stb stb.
2013. okt. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, esetleg tudnátok iskolát ajánlani? Se gyógyszerész, se orvos nem szeretnék lenni(a kémiával nem vagyok túlságosan kibékülve).
2013. okt. 22. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Erdőgazdász, agrármérnök
2013. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AZ ország melyik részében?
2013. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Debrecenben van agrárkar

Esetleg élelmiszermérnök

2013. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az ország keleti felén lehetőleg.

Mivel mezőgazdasági iskolát végeztem és jelenleg is egy mezőgazdaságiban vagyok(ahol tanítanak állattenyésztést és növénytermesztést és egyéb kiegészítő témaköröket is) így biztosra mondom, hogy agrármérnök nem nekem való. Az erdész szak nem igazán kötne le. Élelmiszer mérnök szintén nem nagyon izgat, mivel szakács vagyok, nem akarom megbüntetni saját magam XD

A leginkább az élőszervezet felépítése érdekel, csontozat, izmok és idegrendszerek(és ezen a téren is szeretném továbbképezni magam).

2013. okt. 22. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj testnevelés szakra.Jobb ötletem nincs.A biológiához elég sok kémia kell :S
2013. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!