Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programozónak/informatikusnak...

Programozónak/informatikusnak szeretnék tanulni, hova menjek?

Figyelt kérdés
Egyetem vagy OKJ? Azon belül hova? Gyakorlatban szeretném tanulni az infot programozást, nem ilyen Elte szerű elméleti matematika a négyzeten dolgot. Köszi!
2013. okt. 22. 17:31
 1/2 anonim válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok,bár én tudom merre mit szeretnék.

Informatikával foglalkozó OKJ-k többsége nem fog megtanítani programozni,bár egyetem sem ,de az egyetem több elméleti tudást ad a kezedbe,emellett a munkáltatók is szívesebben alkalmaznak egyetemen végzett informatikusokat,hallottam olyat is hogy Info OKJ-t le szem sz*rják a munkáltatók.(Olvastam itt GYK-n)

Bár ha nem ragaszkodj az egyetemhez akkor :

-Szoftverfejlesztő

-WEBMESTER

-SZÁMÍTÁSTECHNIKAI SZOFTVERÜZEMELTETŐ

-GAZDASÁGI INFORMATIKUS ...stb..

,bár függ attól is hogy milyen érdeklődési köröd van programozásban is,mert szerteágazó.

2013. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok,bár én tudom merre mit szeretnék.

Informatikával foglalkozó OKJ-k többsége nem fog megtanítani programozni,bár egyetem sem ,de az egyetem több elméleti tudást ad a kezedbe,emellett a munkáltatók is szívesebben alkalmaznak egyetemen végzett informatikusokat,hallottam olyat is hogy Info OKJ-t le szem sz*rják a munkáltatók.(Olvastam itt GYK-n)

Bár ha nem ragaszkodsz az egyetemhez akkor :

-Szoftverfejlesztő

-WEBMESTER

-SZÁMÍTÁSTECHNIKAI SZOFTVERÜZEMELTETŐ

-GAZDASÁGI INFORMATIKUS ...stb..

,bár függ attól is hogy milyen érdeklődési köröd van programozásban is,mert szerteágazó.

2013. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!