Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre tovább? Hova menjek...

Merre tovább? Hova menjek továbbtanulni, ha orvos/író/rajzzal, dekorálás kapcsolatos valaki szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Igazából elég sok mindenhez értek és sok mindenhez monták hogy van tehetségem, tehát az írói dolgokon is gondolkoztam, és valami rajzzal-dekorálással kapcsolatos dolgon..de kiskorom óta az orvoslás lebeg a szemem előtt, tehát ez lenne az elsődleges cél. Legjobban a gyermekgyógyászat vonzz, és azon belül is a neurológia inkább ami érdekelne ^^ De akkor melyik középiskolát/szakközépiskolát ajánlanátok? :/ Mondták az Apáczai Csere Jánost, de egyik azt mondta oda érdemes, másik meg hogy az túl erős,és feleslegesen erős..hatodikban már felvételiztem oda, de nem vettek fel mert alacsony lett a pontszámom >< És ha inkább az írói pályát vagy az ilyen rajzos-dekoros pályát választom,akkor melyik sulikat ajánlanátok itt Budapesten? Kérlek segítsetek *-*
2013. okt. 22. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha orvos akarsz lenni, akkor olyan suliba menj, ahol emelt óraszámban tanulhatod a biológiát és a kémiát.

Írói pálya... ez meg nem egészen így működik. Vagy van tehetséged, vagy nincs, vagy látnak fantáziád az írásodban, vagy nem. Nincs végzettséghez kötve az, hogyha valaki író. A rajzos pálya meg szerintem egyértelmű, hogy valami művészeti.

2013. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!