Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZFE-re jelentkezett már...

SZFE-re jelentkezett már valaki aki előtte filmelmélet és filmtörténet szakiránnyal fejezte az alapképzést?

Figyelt kérdés

Sok felől azt hallom, hogy lehet menni ezzel az alapképzés diplomával szfe-re. De sokak szerint, saját véleményből ez hülyeség.

Engem viszont érdekelne, hogy megpróbálta-e valaki már ezt? Vagy valaki tud biztosat mondani erről, hogy tényleg lehetséges?



2013. okt. 24. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó alapot nyilván biztosít hozzá, de ha valaki nem kreatív - és a SZFE-n erre mennek rá - akkor sajnos az nem segít az előképzettség.
2013. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tanárúrkérem ***** válasza:
Ha elméleti képzésre jelentkezel a Szifin, nagyon fontos egy mély és alapos művészeti ismeret, műveltség, olvasottnak kell lenned, dráma, filmelmélet, stb., és ismerni az aktualitásokat. És ne lepődj meg semmin. És véleményt kérdeznek, nem betanult hablatyot!. És kreativitás, képi gondolkodás alap.
2013. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ez így van. Tudtommal a hollywoodnewsagency-s Szirmai Gergelyt is úgy vették TV műsor készítő szakra, hogy korábban az ELTE-n szabadbölcsészként filmelméletet tanult . A Sosrtalanságos Nagy Marcell és ugyanezt tette, hogy operatőr lehessen . Én nem ismerek egy embert sem közvetlenül, de utánna néztem és ez a tematika, hogy friss éretségizőket nem szoktak felvenni .
2013. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Ez bíztató. Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. okt. 26. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!