Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlanátok, milyen...

Mit ajánlanátok, milyen szakra menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
érdekel a biológia informatika ezekből jó is vagyok érdekel a kémia ez kicsit nehézkesen megy van valamennyi rajztehetségem valamint érdekelnek a pénzügyek,de matekból és fizikából a tudásom elhanyagolható.Szeretnék természetesen később egy jól fizető állást találni de előbb ki kéne találni hogy milyen szakra menjek tovább és hogy mi akarok/tudok lenni.Jelenleg 10 es vagyok jövőre kell faktokat választani és jó lenne tudni hogy mi szeretnék lenni
2013. okt. 29. 12:24
 1/1 anonim válasza:
Figyelj én azt mondom neked. Manapság alig ha van itt Magyarországon jó munka.. Infósnak is ha mész akkor irány külföld mint minden tini mostani álma.Kint bármilyen szakmával eltudsz helyezkedni csak nyelv tudás kell és persze kezdő vagyon :D. Mondok neked egy példát.. Itt Magyarországon egy donalcos kajádás szakács keress 150k-t bruttó vagy nettó nem tudom de nem mindegy. Kint Csak mosogatással szerzel kézhez 300-at is akár és a szakács pedig +200-at :)!
2013. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!