Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra menjek továbbtan...

Milyen szakra menjek továbbtanulni humán beállítottsággal?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom: A humán beállítottság csak egy jó kifogás arra, hogy nem tudsz számolni. Ez az esetemben nem igaz. A reál tárgyakban sem vagyok teljesen béna csak a magyart jobban szeretem. A biológiához is van érzékem állítólag. Orvos nem szeretnék lenni és a nyelveket is inkább csak ha feltétlenül szükséges akkor szeretnék tanulni. Remélem tud valaki tanácsot adni :))
2013. okt. 26. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Szeress orvos lenni, szeress külföldön dolgozni. Ha jó életet akarsz, és egyébként nem vagy egy nagy reálos tehetség, szerintem ez lesz a nyerő.
2013. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért menjen orvsosnak, ha nem az akar lenni?

Gondolkodtál valami művészeti képzésen?

2013. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Bizonyos gazdasági képzések jól ötvözik a reál és humán területeket, merem ajánlani figyelmedbe őket (gazdálkodás és menedzsment, pénzügy és számvitel, alkalmazott közgazdaságtan: na ez már matekosabb, vagy nemzetközi gazdálkodás stb.).

Pl. biológiás és magyaros érdeklődéssel ajánlom a pszichológiát is.

Ha szeretsz és tudsz tanulni s jó memóriád van és vagy elég ambiciózus hozzá, akkor akár jogról is lehet szó.

2013. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) A pszichológia jól hangzik és a jog is elgondolkodtató. Egy ügyészi állás nem is lehet olyan rossz. :)
2013. okt. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!