Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
kiszámítottam papiron a pontjaimat,mert a felvi.hu kalkulátor nem adott be minden iskolát,és sok szakot kiis hagyott a rendszerben levőkből. Ezért magam számítottam ki a felvételi pontjaimat,a felvi.hu példázatával,ami gyatra eredménnyel zárult. 97,8,kerekítve 98 pontal. Idén van vissza az angol,ha még azt is megcsinálom 4-esre,akkoris maximum ekkora eredmény jött ki. Én számoltam rosszul?

2013. okt. 30. 11:46
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy tényleg előfordulhat,hogy ilyen kevés pontom lett a 11, , 12., valamint a már meglévő érettségi eredményeimből?
2013. okt. 30. 11:47
 2/8 anonim ***** válasza:

1. A felvi pontszámító nem szar, csak egyszerűen most a keresztféléves szakokhoz van igazítva.

2. Egészen biztos, hogy te számoltál el vmit, hacsak nem minden jegyed és érettségi eredményed 2-es.


Felvin fent van, hogy hogyan kell kiszámítani a pontokat. Tanulmányozd át!

2013. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a 11.,valamint a 12.es év végi eredményeim 2-es,3-asok,de az érettségi eredményemben van 4-es,és 3-as is. Szóval szerintme nem számoltam el :/
2013. okt. 30. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, inkább írd be az eredményeid, meg mondd meg, hogy hova akarsz jelentkezni, és kiszámolom.
2013. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tuti hogy elszámoltál valamit
2013. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy is ki tudod számolni,ha az angol még nincsen meg ? azt idén csinálom.
2013. okt. 30. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha van más nyelvből érettségid, akkor igen.

Anélkül nyilván nem. Írd le, hogy kb. milyen eredményre számítasz angolból...

2013. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben,üzenetben elküldöm a jegyeket
2013. okt. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!