Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mivel érdemes továbbtanulni?...

Mivel érdemes továbbtanulni? Mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még ez és a következő évem van a gimnáziumban (öt éves). Viszonylag jó tanulónak számítok, most csináltam a földrajz érettségit, még nincs eredménye az írásbelinek. Olyan munkát szeretnék, amivel jól keresnék és nem a monotonitásról szólna. Nem szeretnék 40 éven keresztül egy helyben csücsülni. Olyan munkát szeretnék, amiben súlya van a szavamnak, tehetek valami fontosat és felfigyelnek rám esetlegesen a munkatársaim. Szeretek segíteni másokon, jelenleg még önkéntesként, de későbbiekben, ha anyagilag megengedhetem adományokkal is. Ha érdekel egy adott téma, abban szeretek elmélyülni, szeretek olvasni, de nem vagyok hatalmas közösségi ember. Tanulok 8 éve németet, de kevésbé megy, mint az angol, amit 3 éve kezdtem. A biológiát, kémiát és a fizikát szeretném elfelejteni egy életre...

Melyik egyetem? Milyen szak? Mit érdemes tanulni, amivel ellehet itthon is helyezkedni?

Jelenleg nyíregyházi suliba járok.


2013. okt. 31. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A ténylegesen király szakokhoz pedig bizony biosz, kémia, és fizika kell, meg persze matek.
2013. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Unokanővérem agrárt végzett, egy német kommunikációs cégnél van, már most több mint fél millát visz haza és 7 millás céges autója van. Ergo neki se kell a kémia és mégis jól meg él.
2013. okt. 31. 13:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy mennyi mindent elgépeztem, előre elnézést érte, mielőtt fejemet veszi valaki. :)
2013. okt. 31. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!