Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elég rosszul sikerült az...

Elég rosszul sikerült az érettségim és hallottam, hogy lehet szint emelőt tenni, újra érettségizni. Tényleg lehet ilyet? és ha igen akkor ott ahol érettségiztem vagy melyik gimiben?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet újraérettségizni.

oktatas.hu-n nézelődj a jelentkezésről!


Ha jól tudom, bárhova mehetsz, ahol elfogadják a jelentkezésedet, vagy az Oktatási Hivatalban kell jelentkezned.


És arra számíts, hogy fizetni kell érte.

2013. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet újraérettségizni pénzért, és nem kell ugyanott. Szintemelőt nem javaslok, ha már a középszint sem ment, inkább azt próbáld meg újra. Minden információt megtalálsz itt: [link]
2013. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Melyik tantárgyból mennél?

Egy tantárgy (középszinten) tizenötezerbe kerül(t) mostanáig, az emelt pedig huszonötezerbe

2013. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Oktatási hivatalban nem lehet jelentkezni, az előző linkben van, hogy hol lehet.
2013. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!