Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az orvosi egyetem mellett...

Ha az orvosi egyetem mellett szeretnék még beiratkozni Nemzetközi Kapcsolatokra, akkor 12ben a biosz kémia mellett még nyelvből meg töriből is kell érettségiznem a követelmények szerint?

Figyelt kérdés
én úgy hallottam h a NK nem egy nehéz szak;azt mondták h csak azt rúgják ki aki ki akarja rúgatni magát..ez igaz?:)
2009. nov. 15. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy orvosi mellett nem lesz időd más sulira, meg fölösleges is, pláne egy ilyen 2 teljesen különböző szakot elvégezned.

Rengeteg orvosis ismerősöm van bátyám révén és eddig senkinek se sikerült fél évnél tovább bent maradnia azoknak akik másik sulit is kezdtek mellette.

Döntsd el melyiket akarod és azt tanuld tovább.

2009. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Amúgy minimum egy nyelvből és történelemből is, alapból kötelező érettségizned.

2009. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy az NK az orvosihoz tartozik papíron, még nem jelenti azt, hogy orvosira jársz, az kb. 50-szer keményebb, ott nem nagyon lenne időd párhuzamos képzésre...

Egyébként NK-sként simán lesz időd mindkét szakot végezni, de mindkettőre külön-külön kell felvételizned, a szükséges tárgyakból.

2009. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!