Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okj-s továbbtanulás, hogyan?

Okj-s továbbtanulás, hogyan?

Figyelt kérdés
most vagyok 10.-es, de lemondtam arról a lehetőségről, hogy egyetemre, vagy főiskolára menjek, mert semmiképp nem lennének olyan jegyeim amikkel felvennének..(ez egy stabil 4-est jelent, és minden energiabefektetést) szóval OKJ-s képzésre szeretnék menni, és találtam is egyet, ami akár szóbajöhet, az ápolónő, (tandíjmentes, 2 + 1 éves szakképesítések), de fogalmam sincs, hogy ehhez akkor mi kell, tehát, hogy az érettségin elért pontjaim, vagy biológiából elért pontjaim, és ha biosz faktra megyek, és/vagy emelt szintű érettségit rakok belőle az sem? vagy ez hogy van? ide akkor is ugyanannyi az esély ha 2es vagy, mint ha kitűnő? és mindenki mehet? nem értem, valaki magyarázza el:/

2013. nov. 9. 10:24
 1/2 anonim válasza:
Egy szimpla érettségi kell hozzá semmi más. Túljelentkezés esetén pedig vagy jelentkezési sorrend alapján vagy átlagolás alapján döntenek.
2013. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2013. nov. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!