Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az IBS-re szeretnék menni. De...

Az IBS-re szeretnék menni. De jót és rosszat is hallottam róla. Tényleg megéri odamenni? Utána biztos a gyors és jó elheyezkedés? Jó a diploma amit kapunk?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
sarka kata, voksán virág, focisták, modellek, anyu apu kicsi fiai járnak oda, a papír nem ér semmit csak nekik kell, hogy a protekciójukkal bedugják őket az adott helyre
2014. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Biztos semmit sem ér a diploma ha a jelenlegi Magyar Telekom kommunikációs igazgatója, a Young & Rubicam ügyvezetője vagy a KLM területi vezetője is ott végzett...
2014. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
ők nem a diploma miatt vannak ott ahol vannak :) ismerek multinál területi vezetőt egy érettségivel, amúgy te belsős ember vagy?:DDDD
2014. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mondjuk így átnézve a telekom menedzsmentjét IBS-est nem látok, viszont bgf jogelődjeiről 2 embert is.:)


[link]

2014. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, engem külön fizetnek ezekért a posztokért! :DD

Egyébként nem szoktam félrebeszélni ;)

[link]

2014. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ott szerintem a CEU jobban kitűnik :DDD
2014. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, végül odamentem, imádom, most végzős vagyok, és dőlnek a jobbnál jobb állásajánlatok! :)
2018. nov. 22. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:

"Jelentem, végül odamentem, imádom, most végzős vagyok, és dőlnek a jobbnál jobb állásajánlatok! :)"


Nem is vártam volna mást, annyira tipikus..

Gondolom semmilyen állásajánlat nincsen, szánalmasak a kilátások, de azért nagyzolni lehet.

2020. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nem is vártam volna mást, annyira tipikus..

Gondolom semmilyen állásajánlat nincsen, szánalmasak a kilátások, de azért nagyzolni lehet."



Kedves kommentelő!


Nem tudom, miért írt ilyen negatív hangvételben úgy, hogy sem engem nem ismer és az IBS-re sem járt soha.


Én építő jelleggel leírtam a hozzám hasonlóan IBS iránt érdeklődőknek a személyes (nagyon pozitív) benyomásom. Hisz ez az oldal ezért van.


Boldogabb és pozitívabb szemléletet kívánok Önnek 2020-ra!:)

2020. jan. 16. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!