Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elkezdtem megkésve egy könyvel...

Elkezdtem megkésve egy könyvelői tanfolyamot,3 hónap múlva lesz a vizsga, de én semmit sem tudok, nagyon elkeseredtem, szerintetek meg tudom tanulni 3 hónap alatt? Vagy veszett fejsze nyele? Tapasztalatok? Tanácsok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
hozzátenném,hogy nem dolgozok szóval ráérek tanulni,csak kérdés hogy egyedül lehetséges megtanulni úgy,hogy sikeres vizsgát tegyek le?mert,ha nem hagyom is..
2013. nov. 12. 11:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán "ráfekszel", akkor még behozhatod. Hiszen kb. annyi a lemaradásod is, mint amennyi időd még van.

Ha a többiek pl. napi 3 órát tanulnak otthon, te pedig (mivel időd is van), tanulsz d.e. is 3 órát, d.u. is 3 órát, pont akkor érsz a végére, mint a többi. De ha te pl. d.u. nem 3 órát, hanem 4-5 órát tanulsz, akkor meglehet, hogy már egy hónap alatt is utolérted őket, és attól kezdve már velük együtt, napi 3 órás tanulással tudsz haladni a vizsgáig!

Én nem adnám fel!!! Mit veszítel????

2013. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

húú köszi a biztatást ! :) akkor neki fogok ülni :)

csak olyan rossz,hogy tényleg semmit de semmit nem tudok,azt se tudom,hogy eszik-e vagy isszák ezt az egészet, és látom,hogy ők már mindent tudnak szinte,mert sokan már dolgoznak is benne,plusz már a vizsga is szóba jött,hogy hogy lesz mint lesz.én meg félek,hogy hú mi lesz velem hogy kezdjek neki,meg hogy egyáltalán lesz-e rá időm..

veszíteni azt fogok,hogy a szüleim írattak be,mert most lennék első éves pénzügyön, de passziváltattam és ugye gondoltuk jól fog jönni ez a tanfolyam a későbbiekben meg majd suli mellett dolgozni vele,és igazából félek,hogy ha nem csinálom meg azt fogják mondndani,hogy nem is neke mvaló a pénzügy..

2013. nov. 12. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi nem megy pontosan? Melyik része?

Ha itt nem is válaszolnak azonnal, akkor az internet a segítségedre lesz a tanulásban.

2013. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még semmi,mert mondom nem tudom azt se,hogy hogyan kellene neki kezdeni :/ kétszer voltam ilyen órán,de ugye már számoltak ilyenek ,én meg mondom olyan mintha beültem volna anatómiára csak pislogok,hogy mi ? szóval az elején kell elkzedenem és ezért félek,hogy nem fog menni ennyi idő alatt.vagy simán beleférek még ha minden nap tanulok rá?
2013. nov. 12. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress egy osztálytársat, akinek a jegyzeteit, amit az órán írt, lefénymásolja neked, mindegy milyen, majd kibogarászod, vagy kössetek "üzletet", hogy mit tudsz neki nyújtani azért, ha segít az anyagban elindulni. Gondolom van könyvetek is.

Másrészt, ha már konkrét kérdéseid vannak, és itt felteszed, segítünk!


Arra kérünk, ugyanehhez a kérdéshez írd pótlólag le, véletlenül se higyjük azt, hogy egy "könyvelőt spórolni akaró" vállalkozó faggat bennünket. Azoknak nem segítünk!

2013. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D nem nem vagyok vállalkozó :D igen vannak könyveim bőven és jegyzeteim is,akkor majd,ha közben lesznek kérdéseim felteszem itt,mert egyenlőre nulla tudással nem is tudnék mit kérdezni,maximum annyit,hogy kezdjek neki?
2013. nov. 12. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!