Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulással kapcsolatos...

Magántanulással kapcsolatos kérdéseim lennének. - Milyen indokkal lehetek magántanuló? - Dolgozatok megírásával, illetve az osztályozó vizsgával lenne még kérdésem. Részletesebb kérdések lent.

Figyelt kérdés

1. kérdésem az lenne, hogy úgy lehetnék-e magántanuló, hogy semmi problémám nincs az iskolával, tanárokkal, osztálytársakkal? Illetve itthon, egyedül gyorsabban tudnék haladni a tananyaggal, mint az iskolában, ez lehet indok?


Ha az első kérdés alapján lehetnék magántanuló, akkor érdekes a következő kérdésem:

- Ha magántanuló vagyok, akkor bejárhatok órákra megírni az előre bejelentett dolgozatokat a többiekkel vagy sem?

Ha erre a kérdésre igen a válasz, tehát bejárhatok megírni a dolgozatokat, akkor a következő kérdésem:

- Ha magántanulóként megírom a dolgozatokat, akkor is kell osztályozó vizsgát tennem?


Magántanulók válaszát, illetve levelét is szívesen fogadom!

UI: Ha valamelyikre nem a válasz, légyszi indokoljátok meg, hogy tudjam miért! Köszönöm!

Minden választ előre is megköszönök!



2013. okt. 10. 10:28
 1/2 anonim válasza:
100%
en voltam magantanulo alltalanosban is es kozep iskolaban is. Eros indokkal meg kell indokolnod hogy miert akarsz magantanulo lenni. Ha valamit kamuzol az igazgatonak es be veszi, es ha meg egy kicsit rendes is, akkor meg engedi hogy magantanulo lehess. Dolgozatokra nem kell bejarnod. Neha neha be mehetsz egy kettore ha van idod ra, de ne vidd tulzasba mert akkor vissza hivnak rendes tanulonak. Mivel van idod ra. Alltalanosban azzal az indokkal voltam magan tanulo hogy: Harman eltunk, anyum en meg hugom. Anyumnak muszaj volt dolgozni menni, nem volt aki hugomra vigyazzon. Hugom meg pici baba volt. Kozepsuliba pedig azzal hogy suli mellett dolgoztam. A vizsgak konnyuk, engem at loktek akkor is ha nem tudtam semmit. Ha csak nehany dolgozatot irsz meg attol meg kell vizsgat tenned. Max abbbol az anyagbol nem fognak kerdezni a vizsgan. De valasztanod kell vagy ez vagy az. Mindkettobol egy kicsit nem lehet. Naggyabol ennyi
2013. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hasznos volt :)
2013. okt. 26. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!