Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetséges át iratkozni?

Hogyan lehetséges át iratkozni?

Figyelt kérdés
Üdv! 9. osztályos vagyok. Virágh Gedeon Szakközép és Szakiskolába tanulok. Át szeretnék íratkozni a Bercsény Miklós Élelmiszeripari Szk/Szk-ba. A most ahol tanulok iskolába gépészeti szakra járok szakközépbe. Szakiskolába hentes szakra szeretnék átíratkozni a Bercsényibe.. Hogyan lehetséges ez? Át vennének Szakközépből Szakiskolába? Kellenne kűlönbözeti vizsga? Nagyon fontos ez nekem. Kérek mindenkit írja le, hogy hogyan müködik ez az át íratkozás vagy milyen folyamaton megy keresztül. Légyszíves segítsetek mielőtt még nem késő még csak év eleje van és még szerintem nem volt késő át gondolni és nagyot tévedtem, hogy ezt a gépészeti szakot választottam.

2013. nov. 13. 19:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!