Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki jön jövő...

Van itt olyan aki jön jövő pénteken nyílt napra a BMEre?

Figyelt kérdés
17/lány
2013. nov. 16. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hatalmas tömeg volt, tényleg meglepett.

A Q épületben voltam, tetszett nekem a tőzsdés előadás, bár volt pár dolog, amivel nem értettem egyet, de intelligens volt az előadó ennek ellenére.

Gazdálkodás és menedzsment alapszakra mennék, de most gondolkodóba estem, hogy BME vagy BCE.

136

2013. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*136 nem ide.
2013. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valóban hatalmas tömeg volt! Én is a Q épületben voltam, eredetileg én is a tőzsdésre mentem volna, csak az a baj h semmi közöm nem volt/van az ilyenhez, mert a kommunikáció és médiatudományhoz nemigen kapcsolódik, ezért átmentem az osztálytársammal a VIK-re ahol az első magyar műholdról volt szó. Sztem nagyon jó előadás volt. Tetszett. De a kedvencem az volt, mikor az előadó azt mondta, hogy lehetőleg 2 széken 3 ember üljön mert a 450 ülőhelyes teremben kb 750en leszünk :D
2013. nov. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!