Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pénteken elfogyott az Amitrexe...

Pénteken elfogyott az Amitrexem, és a gyógyszertárban is csak jövő hétfőre lesz, milyen problémáim lehetnek abból, hogy ha hétvégén nem szedem?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta eléggé kínoznak a kényszergondolatok, bár arra azt hiszem Anafranilt, Olwexya-t és Xanax-ot szedek, az Amitrexet nem is tudom mire szedem... Okozhat komolyabb állapotromlást ennek hiánya, vagyis lehet az, hogy emiatt nem vagyok túl jól?
2013. júl. 7. 16:40
 1/2 Cunt*-* válasza:

Betegtájékoztató első pont: 1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER AZ AMITREX ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

Egyes pszichés zavarok heveny és idült formáinak kezelésére alkalmas gyógyszer. <-- Na ezért szeded, kettő, Fogalmam sincs, mert azt nem szedek, de ilyen nyugtatók meg társainál ha kihagysz pár napot, akkor szerintem semmi bajod nem lesz, mondjuk nekem sem volt semmi..de attól függ, mennyire súlyos az esteted, ha nagyon, akkor elmész egy másik patikába és beszerzed ott, ha nem akkor meg megpróbálsz végre saját magad megbírkózni a kényszergondolatokkal egy időre..ennyit tudok mondani..

2013. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképpen folyamatosan szedd, ahogy az első válaszadó is írta! Az általad szedett gyógyszerek rendszertelen szedése a mellékhatások felerősödéséhez, az adag kihagyása pedig ún. rebound effektus megjelenéséhez vezet, vagyis a problémáid felerősödve jelentkeznek. Gondolom, már elkéstem a válasszal, de mindenképpen hívd fel a kezelőorvosodat ilyen esetben! - Egy gyógyszerész
2013. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!