Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? (több lent)

Figyelt kérdés
pincér,autószerelő,hentes,rendőr,szakács 4-es az év végi átlagom minden évben 8.-os fiú

2013. nov. 18. 14:18
 1/5 anonim válasza:
szakács
2013. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
rendőr vagy valami többet tudó a szakácstól.Ilyen jó átlaggal többet is kereshetnél más szakmában. a kérdés hogy a középiskola is ilyen jól fog-e menni :)
2013. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az előző válaszolónak mondom sokat lehet keresni a szakács szakmával is. Én is 4-es átlaggal mentem szakképzőbe szakácsnak és megtanultam 4 év alatt az angolt, és mire befejeztem a sulit, mehettem jó helyekre dolgozni mivel a jegyeim is jók voltak a 4. és végére és angolul is tudtam.Igy kijutottam külföldre is és jelenleg máltán dolgozom 4000 eurós keresettel egy hónapra, amellet hogy még szállást is biztosit a munkahely ahol dolgozom és minden 2 hónap végén van 1 hét szabim. Örülök hogy xy évvel ezelőtt szakácsnak mentem mert ha valaki szivvel lélekkel csinálja és nem úgy hogy jajj márt megint melóba kell menni, akkor lehet keresni vele istenesen.Ha persze nemtanul az ember, ez a kérdezőre nem vall akkor a jövője érdekében én szakácsnak mennék, persze ez az ő döntése :D
2013. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Te most kinek pampogol?!
2014. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Neked ,,pampogok,,! Ha valami nemtetszik akkor ellehet menni
2014. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!