Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor hányszor lehet...

Most akkor hányszor lehet felvenni egy kurzust? (SZTE)

Figyelt kérdés

Olvasgattam mindenfelé összevissza mondanak mindent. Mert eddig úgy volt, hogy 3X fel lehet venni egy kurzust utána- kirúgnak, de elvileg azóta változott valami úgyhogy már nem értem az egészet. A legtöbb helyen azt olvastam, hogy maradt az, hogy 3X fel lehet venni viszont 8 helyett mér csak 6 vizsgaalkalommal lehet számolni van ahol azt, hogy már csak 2X lehet felvenni. :S

Előre is köszi a segítséget! :)


2013. nov. 19. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tanulmányi osztályon.
2013. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott is egyszer ezt mondják máskor meg a másikat úgyhogy ott sem lettem okosabb.
2013. nov. 19. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a tanulmányi osztályon sem tudják megmondani, akkor érdemes a HKR(hallgatói követelmény rendszer) -t [lehet, h nálatok máshogy hívják] megnézni, ott benne kell lennie.
2013. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát sztem az ugyanaz mint a TVSZ nálunk ( tanulmányi -és vizsgaszabályzat) És ott azt írják, hogy 3X lehet felvenni csak 6 vizsgaalkalom van :) De akkor ez ugye gyakorlatra is vonatkozik mert ugye abból nincs vizsga tehát azt is 3x tudom felvenni?


Elnézést, hogy ilyen hülye kérdéseim vannak de kicsit bepánikoltam és ilyenkor nem gondolkozik...a TVSZ se jutott volna eszembe -.- Úgyhogy köszönöm :D

2013. nov. 19. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatot is max. 3-szor tudod felvenni.


Egyébként dékánival bizonyos egyetemeken/szakokon egy tárgyat negyedszerre is fel tudsz venni. De ezt csak egyszer játszhatod el.

2013. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igen ismerem a dékáni kérelmet...lehet még az is lesz belőle később...ez a fránya kémia nem adja meg magát :P
2013. nov. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!