Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki mit tud erről? (Állami...

Ki mit tud erről? (Állami támogatás)

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok, ám rájöttem, hogy rossz helyen keresgélem azt, amivel szeretnék később foglalkozni...


Eldöntöttem, hogy ezt az évet becsülettel végigtanulom, úgyis 12 félévre szól az állami támogatás, tehát az új egyetem is bele fog férni a Masterral együtt. Legalább addig sem lógatom a lábam, hasznos dolgokat is tanulok, plusz ha esetleg mégis meggondolnám magam, akkor sincs semmi veszve.


Erre ma hallottam azt egy ismerősömtől, hogy ez rohadtul nem ilyen egyszerű; vagy passziváltatom magam a következő félévre, vagy kifizettetik velem a váltáskor az egész első évem költségeit. Ez tényleg így lenne?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2013. nov. 23. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Osztatlan képzésen vagy? Ha igen, akkor ha az első 2 félévben hagyod ott a sulit, akkor még nem kell visszafizetned az állami ösztöndíjat.
2013. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Osztott. :/
2013. nov. 23. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor az ismerősödnek igaza van.
2013. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát erre ráb**sztam. :D
2013. nov. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!