Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne-e esélyem bekerülni...

Lenne-e esélyem bekerülni művészeti főiskolára, ha nem művészeti suliból jelentkezem? Esetleg milyen "tudás", rajzkészség szükséges? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Esetleg milyen "tudás", rajzkészség szükséges?

; ill. hobbi szinten rajzolok; mások szerint jól - ezért is ajánlják ezt az irányt, de nincs önbizalmam; ált. Grafittal dolgozom (mást nem nagyon próbáltam vagy első sikertelen próbálkozás után felhagytam vele), van türelmem, de időm nincs (érettségi közeledtével), nem igazán tudom, hogy ha eddig néhány technikát nem tanultam meg, fősulin megtanítanák-e vagy már eleve úgy érdemes menni?



2013. nov. 24. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
az igazán jó helyekre (pl. MOME) nagyon szigorú felvételi van (többkörös "alkalmassági"), iszonyú kevés embert vesznek fel, sokan évekig járnak előtte rajztanfolyamra/tanárhoz (és még úgy se kerülnek be)úgyhogy a hobbi szintű rajzolással sajnos nincs sok esélyed :(
2013. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!