Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a Felsőoktatási...

Mennyire nehéz a Felsőoktatási szakképzés?

Figyelt kérdés
Mennyivel nehezebb a Felsőoktatási szakképzés mint az Alapképzést, mivel ugye mindkettő az egyetemen zajlik, szóval ugyanabban a hanyag morálban "adnak elő"mint az alapképzésen vagy tanítanak is?

2013. nov. 25. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakközépiskolában is indul felsőfokú szakképzés, én is ott végeztem el. Akik egyetemen végezték, azok sem panaszkodtak. Bár ez szerintem szakfüggő. Én mindenképp ajánlom ezt a képzést, mert ha nem sikerül az egyetem, akkor legalább nemcsak egy érettségid van, hanem szakmád is. Sokan jártak úgy, hogy diploma nélkül maradtak és az ingyenes szakképzésről is lecsúsztak, mert elmúltak 22 évesek.


26/L

2013. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm válaszodat másodszor pedig elvileg most vagy már korábban hoztak egy olyan törvényt vagy rendeletet hogy csak egyetem vagy főiskola tarthat ilyen felsőfokú szakképesítést példának okáért nemrég körülbelül egy két napja írtam egy levelet a petrik szakközépiskoláknak akik válaszoltak hogy ők már nem tartanak ilyet mivel ez a törvény életben van.

Illetve ha jól értelmeztem válaszodat akkor csak huszonkét éves korig jár az ingyenes szakképesítés?

2013. nov. 26. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

Én úgy tudom,hogy csak főiskola és egyetem indíthat már csak ilyen képzéseket.A korhatár pedig 21.

2013. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!