Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiú vagyok. A mai világba...

Fiú vagyok. A mai világba milyen szakra érdemes menni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Olyanra gondoltam, amivel el is lehet helyezkedni, ne legyen nehéz fizikai munka, inkább irodai. Nem azért, mert büdös a munka, ha gondolkozok akkor gondolkozzak nagyba. Kérlek titeket, hogy segítsetek. Érdeklődési kör most nem számít, majd válogatok. Köszönöm :D
2013. nov. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz semmi konkrétumot, én sem fogok neked felsorolni több száz szakot.
2013. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Informatika érdekel, de sajnos nem erősségem a matematika.
2013. nov. 29. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi egyetemünk (OE) az elsőévesekkel megírat egy matematika és egy fizika szintfelmérő tesztet. Akinek nem sikerül, fel kell vennie a Matematika 0 és Fizika 0 kurzusokat, hogy felzárkózzon belőle. Tudtommal itt minden karon így van, az infósoknál is.
2013. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
BME-n is így van, legalábbis mérnökinformatikán tuti. Ezek amúgy húzós képzések tudnak lenni, de ha ez érdekel, és megy is, és tudsz tanulni meg teperni, akkor megéri, mert becsült diplomát kapsz, és el fogsz tudni helyezkedni jó fizetéssel.
2013. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Matek nélkül nem lehet informatikát tanulni.
2013. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Elöszöris tanulj meg helyesen írni!!!!

Másodszor: csak olyan tanulmányokra készüljél, amit te magad is érdekesnek tartasz. Ha nem tudod megfogni a kanalat, akkor nem fogsz tudni levest enni, legfeljebb csak meginni. Tehát olyan levest válasszál magadnak, amihez a kanalat is meg tudod fogni és, ha kell, akár meg is tudod inni.

2013. dec. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!