Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Maradjak, vagy...

Mit tegyek? Maradjak, vagy menjek át máshová? (lent)

Figyelt kérdés
Diplomás ápolónak tanulok (tehát egyetemen), de nem tudom folytassam-e. Érdekel a biomérnöki szak is, de nem tudom van-e értelme átmenni, már 3 félévet lehúztam itt. És pontosan nem tudom egy biomérnök mit csinál, csak nagyon vonz a BME. Nem tudom mit tegyek:(
2013. dec. 5. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeket az állásokat találtam hirtelen biomérnökök részére:

[link]

[link]

[link]


A munkakörökből nagyjából kiderül, hogy mivel foglalkozhatnak valójában ezzel a végzettséggel.


Viszont, ha érdekel az, amit tanulsz, szerintem ne hagyj veszni 3 félévet, végezd el. Aztán legfeljebb nekifutsz a biomérnöknek is, ha úgy alakul az életed. De nem jó az, ha egyik szakról vándorolsz a másikra, nekem nem egy ilyen szaktársam volt. Van közülük, aki 4 különböző egyetemet (és szakot) kezdett meg, de egyiket se fejezte be.

2013. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Egyébként amit tanulok, azt nagyon szeretem:) Csak maga a munka az, amiben nem vagyok biztos.
2013. dec. 6. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, de ez minden szakmánál akkor válik el, ha már benne dolgozol.
2013. dec. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudod, hogy mit csinál egy biomérnök, akkor miért váltanál? Végezd el ezt az iskolát és utána még lehet máshol is tanulni, ha nem jönne be az az irány.
2013. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!