Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vele, vagy koltozzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele, vagy koltozzek egyedul mashova?

Figyelt kérdés
10honapja vagyunk egyutt.Angliaban elunk.mindketten dolgozunk.Nemreg volt a 20. szulinapom, es nagyon megbantott persze nem eloszor.Elmentunk iszogatni egy helyre.Es hirtelen bekattant elkezdett ilyesmiket mondani, hogy miert nem a fosulin hazasodott ossze valakivel meg,hogy ugyanolyan buta proli vagyok,mint a felesege volt akivel rovid ideig volt egyutt, es szuletett egy lanyuk is. En nem erzem magam prolinak...annak ellenere ,hogy csak szakmam van.Es a sorozoben ,meg egy masik lanyt akart,hogy velunk szertkezzen. Es kovetkezo nap nem emlekezett semmire...Es egy ideje alig tok aludni, szorongok.Nem tudom, hova menjek,gondolokztam rajta,hogy elhagyom ,de akkor mi lesz, hogyan tovabb? Itt angliaban maradjak?Szerintetek szeret?Szokta mondani,de en mar nem hiszem el.Szinte alig csokol meg(inkabb szajra puszi) o 32eves.Ha beszelgetunk alig nez a szemembe.12orazik naponta es faradt.Mit tegyek ,hogy szeressen?
2008. szept. 4. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudsz semmit sem tenni azért hogy szeressen. ha már "szenvedsz" mellette, akkor nagyon komolyan gondolkodj el azon hogy mit is szeretnél ettöl a kapcsolattól. ha esetleg szakítanál vele, mi akadálya lenne ahozz hogy ne maradj angliában? szerintem maradj csak ott, föleg ha van munkád is. és ne aggódj az élet megy tovább. ha szakítani fogtok, elöbb keress egy lakást, nehogy véletlen az utcára kerülj.

én utálom az olyan embereket akik annyit isznak hogy már azt sem tudják mit csinálnak... és sajnos van egy olyan közmondás hogy a részeg ember mondd igazat... :S

2008. szept. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hosszasan magyarázhatnám, ne haragudj, hogy nem teszem.

Menekülj még most. Rengeteg elpazarolt hónapot és évet spórolhatsz meg magadnak, a fájdalomról nem is beszélve.

Senkinek a szeretetéért nem kell megkűzdeni. A szeretet (és tisztelet!) van vagy nincs. Ha nincs: nem is lesz.

Ha van, óvni kell és az nem megy magától egyik félnek sem.

De ez nem az a helyzet.

Lépj le és ha már ott vagy Angliában maradj is ott. Az igazi élet nagy kaland! Élj!!! :))

2008. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, ekkora különbség bármilyen korosztályban sok lehet...
2008. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neten biztos találsz millió angliában dolgozó magyart. Vedd fel velük a kapcsolatot, és akkor máris lesz társaságod is, ha ki akarnál lépni ebből a kapcsolatból lesz hova menned.
2008. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat:) este mar eldontottem, hogy vegzek ebben a kapcsolatban.Legalabbis megmondom, hogy meg egy rovid ideig baratkent itt maradnek. hogy anyagilag konnyebb legyen mind2onknek. es aztan mas utra lepek. Valahogy finoman megmondom, hogy nem szeretnek mar vele lenni.
2008. szept. 4. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:

látom már dontottél. Sok bátorságot, és kitartást! Jól döntöttél :)

Ne adj neki esélyt,ha akarna, csak ideig óráig változna.

2008. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Bárki bármit mond, ekkora különbség bármilyen korosztályban sok lehet..."


a férjem és köztem 17 év korkülömbség van!!! és nagyon szépen élünk, van egy fiunk és már 5 éve együtt vagyunk... ugy hogy ne mondd hogy a korkülömbség elcseszhet egy párkapcsolatot


egyébként az elsö válaszoló vagyok :)

2008. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg még ne mondj semmit.hagyd hogy minden menjen úgy ahogy most. ne erőltesd hogy változzon,ne is hozd fel a témát.biztosítsd be magad anyagilag,keress egy lakást titokban.szerinted ha azt mondod hogy maradnál valameddig barátként hogy anyagilag jó legyen,azt engedné?annál dacosabbak a férfiak.és milyen élet volna az úgy?szar.én kipróbáltam.cseréld fel a sorrendet.biztosítsd be magad anyagilag,szerezz barátokat,egy lakást(akár albérletet),és utána lépj le.előzd meg azt hogy az utcára kerülj esetleg.légy okos és furfangos.de mindenképp hagyd ott,nem érdemel meg téged!sok szerencsét!!
2008. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!