Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb kommunikáció...

Valentina17 kérdése:

Melyik a legjobb kommunikáció szakos egyetem?

Figyelt kérdés
Hello. Jövőre szeretnék felvételizni egyetemre,és kommunikáció,és médiatudomány szakra szeretnék menni a legjobban. Melyik egyetemen a legjobb a kommunikáció képzés Pesten? Tudtok nekem ajánlani? Szerintetek nem megy lejjebb a ponthatár 455-ről jövőre? Előre is köszönöm a válaszokat
2013. dec. 13. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

BCE, BGF, BKF

(csak ezeket tudom ajánlani)

2013. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Én Károlira jártam, igaz, pár hét után rájöttem, hogy mégse az a szak való nekem, viszont nagyon jó tanáraim és érdekes óráim voltak, iszonyat nagy tudást ad a szak és műveltséget, bárki bármit mondjon. Szokás ezt a szakot lebüfészakozni, de elég jól el lehet vele helyezkedni, mert média mindig is volt és lesz is. A Károli ráadásul egy nagyon családias egyetem, nem nagypofájúak az emberek, nincs az, hogy ,,jaaaj, én eltés vagyok, hasalj le előttem" meg egyebek. BGF-re én amúgy nem mennék... Inkább egyetemre megyek, mint fősulira.
2013. dec. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!