Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Babits (Pécs) gimn. és szki....

Babits (Pécs) gimn. és szki. -ban a kereskedelem/marketing szak jó?

Figyelt kérdés
Mennyire színvonalas és nehéz a tanítás? Többnyire kedvesek a tanárok? Köszönöm a válaszokat előre! :)

2013. dec. 18. 17:27
 1/3 anonim válasza:
89%

Szia!

Én is Pécsi vagyok, de a Babitsot nem javasolnám kereskedelem/marketingre. Ha ilyesmi érdekel, inkább sztem célozd meg a Radnótit. Én is valószínű oda megyek a Radnótiba. :D

2013. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: *pécsi

Én pedig inkább a Babitsot ajánlom. Tapasztalat, hidd el. Persze, ott nyilván többet kell majd tanulni, de meg lesz az eredménye.

2013. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is azért gondoltam, mert talán színvonalasabb, vagy utána jobban tudok tovább menni vele. Első válaszoló, te pontosan milyen okok miatt nem javaslod a Babitsot?
2013. dec. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!