Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9. -es vagyok, Török Ignác...

9. -es vagyok, Török Ignác gimnáziumba járok,4-es tanuló vagyok. Építészmérnök szeretnék lenni. Mennyi eselyem lesz majd egy erős gimiből 4-es átlaggal bejutni egy építészmérnöki egyetemre?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is kilencedikes vagyok, es a Törökbe járok! :)Szerintem bejuthatsz, főleg, ha jól érettségizel. Majd azért próbálj meg belehúzni, mert sosem lehet tudni.

Melyik osztályba jársz?

2013. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én is kilencedikes vagyok és tig-es :DD

szerintem van esélyed, de ezzel még bőven ráérsz :D

voltál ma a pályaválasztási börzén? ott többet megtudhattál.

2014. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Viszonylag alacsony pontokkal lehet bekerülni műszaki egyetemekre, a lényeg inkább az, hogy bent is maradj. A TIG-ből simán betudsz kerülni, de a matekot és a fizikát nagyon tanuld, mert az kelleni fog. Plusz javaslom, hogy minél több szaknak olvas utána mert nem mindig a népszerűbbek a tutik, de erre lesz még elég időd.
2014. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!