Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mennyit tanultok középiskol...

Ti mennyit tanultok középiskolában? Mennyi az esély hogy főiskolára, egyetemre mehessek?

Figyelt kérdés

én dolgozat nélküli napra általában fél-1 órát.természetesen oda koncentrálással. De néha keveslem azt amit tanulok,néha úgy vagyok hogy kéne még tanulni de aztán látom hogy már nincs más.


a másik kérdés hogy 4.0-4.4 átlaggal van esély bekerülni és

elvégezni?



2013. dec. 9. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
én matek és angol házin kívül kb semmit sem csináltam egész gimiben (mondjuk fizikát azért keveset tanultam). minden más órán elég volt a hármashoz az hogy többé kevésbé figyeltem az órán. emelt matek és fizika érettségit tettem, közép angol nyelvvizsgát, és most vagyok gólya bme mérnökinfón.
2013. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb csak dolgozatokra tanultam 1-2 órát. Egyébként teljesen elég volt az, ami órán rám ragadt. Átlagban 4,2-4,6 között ingáztam (négyesnél mindig jobb voltam, de jeles sosem).
2013. dec. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!