Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vékony szemüveges fiú vagyok,...

Vékony szemüveges fiú vagyok, igy lehet belőlem biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami félelmetes csak azért kérdezem, vagy inkább izmosodjak vagy hizak? ha igen hogyan? Mit javasoltok? 21f

2014. jan. 3. 17:55
 1/2 reptoid ***** válasza:
100%

Lehet, de minek?


A képzésen lehet megtanítanak minden földi jóra, faragnak belőled egy Jet Lit, de egy biztonsági őrnek nem az a dolga, hogy egy mozdulattal leterítsen 3 bankrablót. Persze jó, ha nem egy kövér köpcös emberről van szó, mint akit láttunk nem régen a videóban, ahogy félperces késéssel kocog Lakatos Ronaldinho után, de inkább az a feladata, hogy pusztán a jelenlétével tántorítsa el a rablókat.

Nyilván egy rendesen felkészült bűnözőnek mindegy, hogy ottvagy-e vagy sem, de azoknak lehetsz Bruce Lee is, akkor is hatástalanítani fognak, de a kilátástalanhelyzetű, 2 feles után bátorságát összedő Pistát még el lehet tántorítani. Ehhez viszont az kell, hogy nagyobb darab legyél, egy vékony gyerek még lehet, hogy bátorítaná is.

2014. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amilyen biztonsági őrök vannak lehetsz. Amúgy milyen nemű is vagy?
2014. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!