Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Romaként hova érdemes mennem...

Romaként hova érdemes mennem tanulni?

Figyelt kérdés
Roma vagyok, 18 éves anyanyelvi szinten beszélem a lovári nyelvet. Most fogok érettségizni, azt gondolom hogy sikerülhet, de sokkal inkább humán tárgyakból vagyok erős, bár ha akarom a reál is megy. Igazából van egy kisebbségi önkormányzat, ami működik itt és esetleg pályázatokat szeretnék keresni, stb. Olyan kellene amiből meg tudok élni!

2014. jan. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem gondolom, hogy a származásod bármiben korlátozná a lehetőségeidet, mivel a kultúrált cigányokkal egyetlen normális magyarnak sincs komoly baja, tehát, az a lényegesebb, hogy te mit szeretnél?

Egyetem, OKJ, szakma stb.

Lehet, hogy érdemes lenne pályaválasztási tanácsadást igénybe venned.

2014. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a kisebbségi önkormányzat olyan, mint a kutya vacsorája. Mondjuk bekerülsz, aztán kikerülsz, és ott állsz megfürödve. Szerezz diplomát, sokkal mobilisabb leszel, könnyebben tudsz váltani, ha menni kell valahonnan.
2014. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tanulsz, akkor oda menj, amit csinálni szeretnél. Ha normális vagy, senkit nem fog érdekelni a származásod (akit pedig mégis, az nyilván szűk látókörű hülye és nem érdemes vele foglalkozni), tehát csak annyi a dolgod, hogy felvi.hu-n olvasgasd el, hogy milyen alapszakok vannak, ezek közül melyik érdekelne és jelentkezz arra.
2014. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felcsútra!
2018. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!