Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia és angol fakkal...

Biológia és angol fakkal merre lehet tovább menni? (többi lent)

Figyelt kérdés

9-es vagyok, de már most gondolkozom, mit válasszak. Viszonylag jó tanuló vagyok, általában jeles. Bioszból inkább az ember és állatok világa érdekel. Angolt még csak idén kezdtem el tanulni, de viszonylag jól haladok, valószínűleg fel tudom majd venni. Gondoltam, hogy esetleg csak lovakkal foglalkozom, de csak olyan egyetemek vannak ahol nagy lovasmúlttal kell rendelkezni és én még csak 2 éve lovagolok heti egyszer és ha heel is végezném nem biztos, hogy találok munkalehetőséget és akkor nem tudok másfele menni. Esetleg a Pázmány Péter Egyetemen mit lehet ezekkel a tárgyakkal tanulni? Pedagógia is érdekel...

Köszönöm ha legalább végigolvastad és örülnék , ha válaszolnál is, köszi! :)



2014. jan. 4. 10:55
 1/2 A kérdező kommentje:

*fakttal

lovas terapaeuta a legújjabb heppem..szerintetek?

2014. ápr. 27. 19:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Fejjel a falnak, jobb híján. A fakultáció semminek se a követelménye.
2014. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!