Szerintetek milyen munka illik hozzám?

Figyelt kérdés

Magabiztos vagyok, céltudatos, ambiciózus és vezetőszellemű. Nem szeretem, ha parancsolgatnak nekem, önérzetes, és szókimondó ember. Szeretem a gyakorlati feladatokat is. Könnyen tanulom az idegennyelveket, és kommunikatív vagyok, a következő tantárgyakat szeretem: történelem, kémia, matematika (bár nem vagyok túl jó), biológia, és informatika., A humánus tárgyak messze állnak tőlem. Mindig a tökéletesre vagy a lehető legjobbra törekszem.

Szerintetek ezek alapján milyen munka illene hozzám?



2013. nov. 21. 19:22
 1/1 Zsömii válasza:
Én azt mondanám ezek alapján,hogy pl. az idegenvezető nem rossz :) főleg ha tényleg megy az idegennyelv, szereted a törit és jól kommunikálsz. Azok alapján amiket leírtál ez passzolna szerintem. Vagy esetleg tolmács? Persze az tényleg csak ha nagyon jól beszélsz más nyelven. Vagy még akár tanár is lehetnél.
2013. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!