Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki 2015-ben...

Van itt valaki aki 2015-ben jelentkezik állatorvosi egyetemre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 16:40
 1/5 anonim válasza:

Szia!


A felvi.hu-n szerintem van állatorvosira jelentkezők fóruma. Amikor én anno felvételiztem oda,akkor volt.

2014. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én idén megyek.
2014. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Naomi12 válasza:
Én jövöre fejezem állategészségügyi szakközép sulit. Majd oda szeretnék 2015be felvételizni. :-)
2014. jan. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Én jelentkezem idén. Tavaly érettségiztem,de nem lett elég pontom, szóval egy évet itthon maradtam és egy kisállatklinikán vállaltam munkát. Októberben újra megcsináltam az emelteket és így most 434 pontom lett, nagyon remélem, hogy ez már elég lesz. Én is próbáltam felvenni a kapcsolatot olyanokkal, akik idén jelentkeznek, de nem sok embert találtam, csak téged :)
2015. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelen! :D
2015. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!