Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik műszaki vagy gépész...

Létezik műszaki vagy gépész másoddiploma, amit közgazdasági egyetem után másoddiplomaként el lehet végezni?

Figyelt kérdés
Közgazdászként egy külföldi kis céghez kerültem képviselet vezetőnek 15 éve, majd pénzügyi területen "ügynököltem" pár évet. Már két éve egy kisebb autóipari beszállítónál vagyok középvezető. Szeretnék egy műszaki jellegű iskolát végezni, hogy egy nagyobb esélyem legyen egy külföldi cégnél. Most azzal szalasztottam el egy munkát, hogy a svájci központ első körben mérnököt keres, pedig nagyon tetszett a magyar igazgatónak a tapasztalatom, annyira, hogy meg is mutatta az egész gyárat.

2014. jan. 7. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Másoddiplomának azt választasz, amit akarsz Bsc keretein belül. Közgazdász Bsc után nem találsz műszaki/gépész Msc-t.
2014. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kedves vagy, köszi.

a Közgázt évekkel ezelőtt végeztem el, és mesterfokon. közben dolgoztam másfél évtizedet.

Újra tanulni akarok, addig az angolra hajtottam rá a német mellett, most a műszaki gépész vagy hasonló tudást akarok elsajátítani. Autóiparban dolgozom, és érzem hogy kell a tudás.

2014. jan. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!