Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemeknek van olyan telefon...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Egyetemeknek van olyan telefonszáma vagy e-mail címe, ahol személyreszabott segítséget tudnak nyújtani a továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 33 éves, de most döntöttem úgy, hogy továbbtanulok. 11 éve már szereztem egy diplomát (TTK), amit viszont nem tudtam használni semmire, ezért szeretnék továbbtanulni.

2013. nov. 24. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A tanulmányi osztályt keresd.
2013. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah hát azt ismerem, ott eléggé elfoglalt titkárnők dolgoztak anno, nem szerették ha zavarják őket a munkában.
2013. nov. 24. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehol nem fognak az egyetemen neked testreszabott segítéséget adni. Nem is feladata ez ott senkinek. Se a TO-nak, se a tanároknak. Senki sem fogja helyetted eldönteni, hogy mit kezdj az életeddel 33 évesen. Van net, vannak honlapok, van pályavűálasztási tanácsadó, ha végépp nem tudsz mit kezdeni magaddal.
2013. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném elkerülni, hogy ismét egy olyan szakra jelentkezzek, amivel nem lehet elhelyezkedni. AZ a pályaválasztási tanácsadó jó lenne szerintem, azt hol lehet elérni?
2013. nov. 24. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát azért egy TTK-s diplomával megtalálja az ilyet az ember! Ne ejts már kétségbe.
2013. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos, hogy egy kémiatanári diplomát ne lehessen semmire használni, az teljesen hihetetlen a mai világban.

Hogy kémiatanári végzettséggel ilyen kérdésekre nem találsz választ, az is nehezen hihető.


Hogy Berta Woosternek van igaza itt, és tényleg sorban írod ki a kamu kérdéseket, az sokkal hihetőbb.

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..

[link]

2013. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezek valódi kérdések, egyik sem kamu, ha elolvasnád őket láthatnád
2013. nov. 26. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
egyes egyetemeken van Karrier iroda. ott tudsz érdeklődni. Azt konkrétan tudom, hogy a Pannon egyetemen van ilyen.
2013. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
neked amúgy mentális problémád van?
2013. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már miért lenne? Kérlek ne offolj.
2013. dec. 17. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!