Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha műszaki menedzs...

Szerintetek ha műszaki menedzserre jelentkezek, beszámítják ezt az OKJ-s végzettséget?

Figyelt kérdés

Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit gondoltok a műszaki menedzser szakról, mert tisztában vagyok vele, hogy milyen híre van a köztudatban. Rokoni kapcsolat révén lenne elhelyezkedési lehetőségem, szóval emiatt nem aggódok. Eleve gépészmérnökre szerettem volna menni, de ezzel a matek érettségi eredménnyel nem lesz belőle semmi.


Szóval arra lennék kíváncsi, hogy a felsőfokú idegenforgalmi szakmenedzser végzettséget beszámíthatják? Tudom, hogy név alapján semmi közös nincs benne, de az ifó fele gazdasági beállítottságú (pénzügy, marketing,vállalkozás tantárgyak stb.)

Mert ha nem akkor a sz*ar matekom miatt az utolsó esélyem is elúszik, pedig mindenképpen műszaki területre szeretnék menni. (Tudom, hogy kellene a matek is, de amikor érettségiztem még eszembe se jutott, hogy bármikor is ilyen területre akarok menni és les*artam, pedig jó lehettem volna belőle.)


2014. jan. 7. 20:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!