Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki nem molekuláris bionikán...

Aki nem molekuláris bionikán végzett, de info-bionika szakra szeretne jelentkezni, annak mennyire éri meg ezt a mester szakot elvégeznie?

Figyelt kérdés
Biomérnöki bsc-m lesz, utána info-bionika mester szakra jelentkeznék. Erre a szakra feltétel nélkül elfogadják a molekuláris bionikát, és feltétellel a biomérnökit. Attól félek, hogy mivel 4 féléves és bizonyos tárgyakat pluszban kell teljesítenem, ezért több mint 4 félév alatt tudnám csak elvégezni, plusz sose tanultam programozni (bár mindig érdekelt) ott viszont azért eléggé jól kell tudni. Ami érdekelne még, hogy mennyire lehet ott bionikás tudásra szert tenni (értem ezt úgy, hogy ha valaki nem ott kezdi, de a mestert abból csinálja, azokhoz képest, akik molekuláris bionikus képzéssel kezdték)?

2014. jan. 11. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!

Én nem vagyok IB-s, így a részleteket nem tudom, de esetleg a PPKE ITK felvételis facebook oldalán meg tudod kérdezni a hallgatóktól, valaki biztos képben van:

a név: pazmany.itk.felveteli

Link: [link]

2014. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!