Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz megszerezni a vendéglős...

Nehéz megszerezni a vendéglős vizsgát OKJ-s képzésen?

Figyelt kérdés

Mennyire szigorú a vizsga?

Mire számítsak?

Köszi!



2014. jan. 17. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátó-üzletvezetőre gondolsz?

Az nem nehéz, bár én már rég csináltam, de minimális tanulással vizsgáztam ötösre és nem vagyok egy nagy ész.

2014. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen arra :-D.


2 hét múlva vizsgám van és sokkot kaptam a könyveim tartalmától :-D. Tele van tömör elméleti szarsággal.


Nem vagyok hülye, elvégeztem egy egyetemet meg egyéb képzéseket...azt hiszem csak az van, hogy nehezen emésztem az ilyen jellegű (adózás stb) témákat...


Megnéztem egy régi vizsgát, figyu én a kettesre gyúrok...de ott a felét nem tudtam volna megválaszolni vagy még kevesebbet...


Nem is teszt, ott még ki lehet sakkozni a dolgot :-D.


Valahogy azt hittem sokkal egyszerűbb az egész :-D.

Szóval azt mondod nagy lelkűen osztják a pontokat és elnézőek, csak rizsázni kell valamiket :-D?


Sokat tanultál rá?

2014. jan. 17. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem az írásbelin sok számolás volt. A szóbeli meg tényleg csak rizsa.
2014. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor a számolásban mégis ügyes voltál :-D!!!

Igen sok cuccot kell számolgatni...bleee. Azt mégis meg kell tanulni.

Bár azt még simán megtanulom, nekem inkább az elméleti borzalmakkal vannak nehézségeim...

2014. jan. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!